Ako denník SME manipuluje verejnú mienku

Autor: Robert Škopec | 25.4.2012 o 19:24 | (upravené 28.4.2012 o 13:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  157x

Pán Pataj,    dovoľte sa ešte krátko vrátiť k tomu materiálu:    1. Tým, že ste 10 dní nereagovali na zaslaný materiál, ste znova potvrdili svoju osobnú zaujatosť  voči mne, ako autorovi, ktorý vie byť kritický aj voči Vášmu denníku - ba i voči Vašim praktikám redakčnej práce !   2. Totiž v telefonickom rozhovore ste sa vyhovárali na dĺžku zaslaného materiálu. Dobre viete, že to je z Vašej strany nepravdivé tvrdenie, na rozsahu sme sa vždy vedeli dohodnúť!   3. Vami uvedený ďalší dôvod odmietnutia o tom, že "ste podobný materiál uverejnili minulý týždeň",  je ľahko dokázateľným klamstvom ! Článok v ktorom sa aplikuje kritika prezidenta B. Obamu proti pravicovému radikalizmu ako prejavu sociálneho darwinizmu na režimy štátov v susedstve SR, SME nielenže minulý týždeň nepublikovalo, ale ešte nikdy nepublikovalo vôbec !

R. ŠkopecR. ŠkopecJ. Balla

Ako denník SME manipuluje verejnú mienku

 

4. Celé Vaše zamietnutie materiálu, ktorý kritizuje neoprávnené obohacovanie sa finančnej oligarchie a v jej prospech sa prostituujúcich médií v USA a v štátoch EÚ, je len ďalším potvrdením triedne lokajského prístupu k tematike rastúcej sociálnej nerovnosti, ktorá je hlavnou príčinou úpadku štátov Západu (USA + EÚ). V tomto zmysle denník SME informuje čitateľov dlhodobo jednostranne, t. j. neobjektívne !

 

5. Vy pán redaktor manipulujete verejnú mienku v prospech finančnej oligarchie, čím ste tiež spoluzodpovedný za problémy Slovenska, ktoré jednostranným, neobjektívnym informovaním SME len "pomáha" zväčšovať, namiesto toho, aby ste ich pomáhali riešiť v prospech väčšiny spoločnosti !

 

6. O Vašej "ne-etickej samoregulácii" na stránkach SME svedčí najlepšie fakt, že ste to nemali odvahu do telefónu priznať. Pričom práve Vaša stránka Názory v ten istý deň poskytuje nevyvrátiteľné dôkazy triedneho prisluhovačstva finančnej oligarchii (17.4.2012). Obidva materiály, ktoré ste v tento deň uverejnili jednostranne nadŕžajú finančnej oligarchii, t. j. ignorujete názory väčšiny spoločnosti, jej sociálne problémy !

 

7. Pán Pataj, ste len obyčajný cenzor a inkvizítor v službách finančnej oligarchie, ktorá spôsobuje už piaty rok ekonomickú krízu Západu ! Možno, že by v tejto súvislosti dalo dostatočné vysvetlenie uvedených Vašich antisociálnych postojov, ak by sa niektorá z NGOs podujala rozanalyzovať financovanie Vás, Vášho denníka o. i. aj z Maďarska !

 

                                                   

                                                                         Robert Škopec

                                                                              analytik

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Odchod z koalície? Názory sú pol na pol, hovorí poslanec SNS

Fico ustúpil Dankovi a vláda v stredu nerokovala. Mandát premiéra do Salzburgu ministri nakoniec odsúhlasili na diaľku, Fico neprišiel na ohlásenú tlačovú besedu.

KOMENTÁRE

Podomový šmejd s jadrom Únie

Žiadna „super EÚ“ s jedným pevným jadrom sa nechystá.

ŠPORT

Ramsaymu premiéra vyšla. Vie, že musíme hrať ešte lepšie

Slovenskí hokejisti porazili Česko.


Už ste čítali?