Ako denník SME manipuluje verejnú mienku

Autor: Robert Škopec | 25.4.2012 o 19:24 | (upravené 28.4.2012 o 13:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  137x

Pán Pataj,    dovoľte sa ešte krátko vrátiť k tomu materiálu:    1. Tým, že ste 10 dní nereagovali na zaslaný materiál, ste znova potvrdili svoju osobnú zaujatosť  voči mne, ako autorovi, ktorý vie byť kritický aj voči Vášmu denníku - ba i voči Vašim praktikám redakčnej práce !   2. Totiž v telefonickom rozhovore ste sa vyhovárali na dĺžku zaslaného materiálu. Dobre viete, že to je z Vašej strany nepravdivé tvrdenie, na rozsahu sme sa vždy vedeli dohodnúť!   3. Vami uvedený ďalší dôvod odmietnutia o tom, že "ste podobný materiál uverejnili minulý týždeň",  je ľahko dokázateľným klamstvom ! Článok v ktorom sa aplikuje kritika prezidenta B. Obamu proti pravicovému radikalizmu ako prejavu sociálneho darwinizmu na režimy štátov v susedstve SR, SME nielenže minulý týždeň nepublikovalo, ale ešte nikdy nepublikovalo vôbec !

R. ŠkopecR. ŠkopecJ. Balla

Ako denník SME manipuluje verejnú mienku

 

4. Celé Vaše zamietnutie materiálu, ktorý kritizuje neoprávnené obohacovanie sa finančnej oligarchie a v jej prospech sa prostituujúcich médií v USA a v štátoch EÚ, je len ďalším potvrdením triedne lokajského prístupu k tematike rastúcej sociálnej nerovnosti, ktorá je hlavnou príčinou úpadku štátov Západu (USA + EÚ). V tomto zmysle denník SME informuje čitateľov dlhodobo jednostranne, t. j. neobjektívne !

 

5. Vy pán redaktor manipulujete verejnú mienku v prospech finančnej oligarchie, čím ste tiež spoluzodpovedný za problémy Slovenska, ktoré jednostranným, neobjektívnym informovaním SME len "pomáha" zväčšovať, namiesto toho, aby ste ich pomáhali riešiť v prospech väčšiny spoločnosti !

 

6. O Vašej "ne-etickej samoregulácii" na stránkach SME svedčí najlepšie fakt, že ste to nemali odvahu do telefónu priznať. Pričom práve Vaša stránka Názory v ten istý deň poskytuje nevyvrátiteľné dôkazy triedneho prisluhovačstva finančnej oligarchii (17.4.2012). Obidva materiály, ktoré ste v tento deň uverejnili jednostranne nadŕžajú finančnej oligarchii, t. j. ignorujete názory väčšiny spoločnosti, jej sociálne problémy !

 

7. Pán Pataj, ste len obyčajný cenzor a inkvizítor v službách finančnej oligarchie, ktorá spôsobuje už piaty rok ekonomickú krízu Západu ! Možno, že by v tejto súvislosti dalo dostatočné vysvetlenie uvedených Vašich antisociálnych postojov, ak by sa niektorá z NGOs podujala rozanalyzovať financovanie Vás, Vášho denníka o. i. aj z Maďarska !

 

                                                   

                                                                         Robert Škopec

                                                                              analytik

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?